Νέα & Ανακοινώσεις

Ενημέρωση γονέων

(Τετάρτη 09/02/2022 και Πέμπτη 10/02/2022)

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Μετά την ηλεκτρονική αποστολή της βαθμολογίας Α’ τετραμήνου και την επίδοση των ελέγχων, θα γίνει και η ενημέρωση γονέων/κηδεμόνων.

Μία ομάδα των εκπαιδευτικών μας θα κάνει την ενημέρωση δια ζώσης στο σχολείο το απόγευμα της Τετάρτης 9 Φεβρουαρίου 2022 και μία άλλη ομάδα μέσω webex το απόγευμα της Πέμπτης 10 Φεβρουαρίου 2022. Η διάρκεια και για τις δύο ομάδες θα είναι από τις 5μμ έως τις 7:30 μμ. Στους ελέγχους που τυπώθηκαν και δόθηκαν την Παρασκευή στα παιδιά αναγράφεται το όνομα του/της εκπαιδευτικού, ο οποίος/η οποία διδάσκει το κάθε μάθημα στο τμήμα τους.
Υπενθυμίζουμε ότι για να γίνει δεκτή η είσοδος γονέα/κηδεμόνα στο σχολείο, θα πρέπει να διαθέτει πιστοποιητικό εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης ή αρνητικό rapid test 48 ωρών
Σας στέλνουμε τα ονόματα των εκπαιδευτικών που θα ενημερώσουν δια ζώσης και τα αντίστοιχα των εκπαιδευτικών που θα ενημερώσουν μέσω webex, καθώς και τους συνδέσμους τους . Φυσικά οι γονείς/κηδεμόνες θα εισέρχονται στο σύνδεσμο ένας ένας, θα δίνουν δηλαδή το σύνδεσμο και θα περιμένουν, μέχρι να τους δεχθεί με τη σειρά ο/η εκπαιδευτικός.

Παρακαλούμε να δείτε το συνημμένο έγγραφο: